Ziņas

 • 27 Augustā

  Uz skolu drošāk!

  Bolderāja,tā ir mana mazā Dzimtene.Cik es sevi atceros,šeit pašā mikrorajona centrā pie universālveikala,vienmēr bija pārslogots un pats bīstamākais krustojums.Man patīkami konstatēt,ka tagad situācija ir mainījusies.Izbūvēts ir luksofors un «zebras» pāreja  Līdz ar to «Zinību dienā» (1. septembrī) gājēju pāreja kļuvusi vēl drošāka.                                                                                                         
 • 07 Maijā

  Balso par SC/GKR! Igors Kuzmuks №57

  Es apsolīju rīdziniekiem bezmaksas latviešu valodas kursus! Es izpildīju šo solījumu!

 • 04 Martā

  Noslēgušās vingrošanas sacensības "Tīģerēna kauss"

 • 25 Februārī

  Rīgas iedzīvotājus aicina pieteikties bezmaksas latviešu valodas kursos

   No šodienas, 25. februāra, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina Rīgas iedzīvotājus pieteikties bezmaksas latviešu valodas kursos. Informācija par pieteikšanos, tajā skaitā kontakttālrunis un izglītības iestādes atrašanās vieta, pieejama interneta vietnēs: www.iksd.riga.lv, www.riga.lv. Valodas apmācības vietu Rīgas iedzīvotāji varēs izvēlēties paši sev izdevīgā vietā atbilstoši pievienotajam sarakstam un pieteikties kursiem, sazinoties ar izvēlēto iestādi.

 • 07 Februārī

  Likumdevēju aicina aktīvāk vērsties pret „vīrakiem”

  „Mēs stāvam bezdibeņa malā, bet likumdevējs nedz rīkojas pats, nedz ļauj rīkoties pašvaldībai,” tā Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas sēdē, izskatot jautājumu par apreibinošo „vīraku” jeb t.s. legālo narkotiku tirdzniecības ierobežošanu, sacīja komitejas priekšsēdētājs Dainis Turlais. „Kā interesēs tad rīkojas valsts vara, ļaujot narkotiku tirgotājiem visu acu priekšā pārkāpt likumus, dzīt postā un nāvē tūkstošiem bērnu un pusaudžu, nedarot itin neko, lai glābtu situāciju?”

 • 14 Janvārī

  Daudzbērnu ģimenes atbrīvos no līdzfinansējuma maksas sporta, mūzikas un mākslas skolās

  Rīgas domes sēdē 15. janvārī tiks precizēti domes saistošie noteikumi par līdzfinansējuma samaksas kārtību pašvaldības sporta, mūzikas un mākslas skolās.