Ziņas

 • 09 Novembrī

  Atbalsta Kr. Barona ielā esošā stadiona rekonstrukcijas projekta ieceri

  Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja šodien akceptēja Latvijas Futbola federācijas izstrādāto stadiona, kas atrodas Krišjāņa Barona ielā 116, rekonstrukcijas projekta ieceri.

 • 04 Oktobrī

  Apstiprināts rīcības plāns latviešu valodas apguvei mazākumtautību bērnudārzos

  Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja šodien apstiprināja Izglītības, kultūras un sporta departamenta sagatavoto rīcības plānu, lai veicinātu latviešu valodas apguvi mazākumtautību bērnudārzos.

 • 03 Oktobrī

  Rīgas ceļš: Atskaite 2009.-2013.gg.

  Apkopota atskaite par to, kas bija padarīts Rīgas domē sākot no 2009.gada jūlija, ieskaitot projektus, kas vēl tiks realizēti 2013.gada pavasarī. Te ir atbilde uz visiem jautājumiem, ko mēs darām vai nedarām, un kur tā dome vispār skatās.

 • 02 Oktobrī

  Ušakovs: SC ar GKR Rīgā startēs kopā, jo trīs gadus iztikuši bez strīdiem

  Pašreizējā Rīgas domes (RD) koalīcijā esošie politiskie spēki "Saskaņas centrs" (SC) un "gods kalpot Rīgai" (GKR) līdz oktobra beigām pabeigs apvienošanos vienā kopījā sarakstā ar nosaukumu "Saskaņas centrs"/"Gods kalpot Rīgai" startam nākamgad gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās.

 • 26 Septembrī

  Latviešu valodas bezmaksas kursi: reāls solis integrācijas virzienā

  Kamēr valdība jau kuru gadu desmitu parāda savu pilnīgu nespēju integrācijas jautājumos, Rīgā jau otro gadu tiek rīkoti latviešu valodas bezmaksas kursi. Finansējums kursiem tiek piešķirts no pašvaldības budžeta.

 • 20 Septembrī

  Par pašaizliedzīgu darbu un sasniegumiem sportā apbalvos pašvaldības policistus

  Vairāki Rīgas Pašvaldības policijas darbinieki saņems prēmijas par zīdaiņa izglābšanu, kā arī  ievērojamiem sasniegumiem pasaules mēroga čempionātos, Latvijas un starpinstitūciju sacensībās – šādu lēmumu pieņēma Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komiteja.

 • 17 Septembrī

  Nils Ušakovs: Rīgas ceļš

  Nu jau divas nedēļas Rīgas skolēni sabiedrisko transportu izmanto bez maksas. Kāda septiņpadsmitgadīga meitene man uzrakstīja sociālajā tīklā, ka tagad viņa varēs atļauties biežāk pusdienot skolas bufetē. Bet pirms diviem gadiem, uzreiz pēc tam, kad mēs ieviesām brīvbiļetes nestrādājošiem pensionāriem, kāda kundze gados man stāstīja, ka, tieši pateicoties tam, viņa var atļauties braukt uz baznīcu, tirgu un kapiem tad, kad viņa to vēlas, nevis tad, kad viņai ir nauda.

1 2